تکنولوژی کامپیوتر aqwert-655x350 اضافه شدن تبلیغات در کیبورد برخی از محصولات اچ‌تی‌سی! هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

اضافه شدن تبلیغات در کیبورد برخی از محصولات اچ‌تی‌سی!

تکنولوژی کامپیوتر – به‌تازگی برخی از کاربران اچ‌تی‌سی U11 و دیگر پرچم‌داران این کمپانی هم‌چون HTC 10 اعلام کرده‌اند که در کیبورد QWERTY آن‌ها تبلیغاتی پخش می‌شود. این تبلیغات مربوط به شرکت‌های شخص ثالث است که به‌نظر می‌رسد توسط پلتفرم گوگل AdSense پخش می‌شود. از آن‌جایی‌که طراحی و ساخت کیبورد اچ‌تی‌سی توسط شرکت TouchPal انجام گرفته، ممکن است اچ‌تی‌سی در پخش آن‌ها نقشی نداشته باشد.
به‌هرحال راه‌‌حلی که تاکنون این کمپانی برای کاربران در نظر گرفته است حذف به‌روزرسانی کیبورد TouchPal از مسیر Settings> Apps> All apps است. به این ترتیب مشخص می‌شود که آخرین به‌روزرسانی این کیبورد کدهای لازم برای پخش تبلیغات را در بر داشته است.
این شرکت در بیانیه رسمی خود اعلام کرده است:
با توجه به اینکه برخی از کاربران عنوان کرده‌اند که تبلیغاتی را در صفحه نمایش گوشی مشاهده می‌کنند، باید اعلام کرد که اچ‌تی‌سی چنین چیزی را در نظر نداشته و ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا در اسرع وقت ایرادات برطرف و تبلیغات حذف شود.
برخی از کاربران نیز محتوای تبلیغات را نامناسب دانسته‌اند، از این رو امیدواریم اچ‌تی‌سی هرچه زودتر این مشکلات را برطرف کرده و دیگر شاهد نمایش تبلیغات در کیبورد QWERTY نباشیم. پخش تبلیغات در نمایشگر نه تنها آزار دهنده است بلکه از فضای اشغال شده توسط آن می‌توان جهت بهبود صفحه کلید استفاده کرد.

نوشته اضافه شدن تبلیغات در کیبورد برخی از محصولات اچ‌تی‌سی! اولین بار در پدیدار شد.

منبع : آی تی رسان اضافه شدن تبلیغات در کیبورد برخی از محصولات اچ‌تی‌سی!

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت آی تی رسان می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *