بحران مالی HTC بالا گرفت

تکنولوژی کامپیوتر –

شرکت HTC بخش vive خود را احتمالا به علت بحران مالی، منحل خواهد کرد.

براساس گزارش بلومبرگ، شرکت HTC اخیرا با مشکلات مالی روبه‌رو شده است و به‌همین‌دلیل از مشاورانی زبده برای تصمیم‌گیری هرچه بهتر و سریع‌تر جهت تعیین سرنوشت و آینده این شرکت فناوری بهره‌گیری کرده است. یکی از اقدام‌های احتمالی این شرکت آن است که بخش vive خود (هدست‌های واقعیت مجازی) را منحل یا واگذار کند. در اوایل هفته جاری بود که اچ‌تی‌سی، قیمت هدست‌های Vive خود را به ۲۰۰ دلار کاهش داد تا بتواند دستگاه‌های واقعیت مجازی بیشتری را به دست مشتریانش برساند. احتمال دیگری که بسیار بعید به‌نظر می‌رسد، فروش و واگذاری کل این شرکت است. البته یافتن یک خریدار برای کل این شرکت کار آسانی نخواهد بود چراکه این کار نیازمند جداشدن بخش Vive و بخش گوشی‌های هوشمند این شرکت است.

 

این در حالی است که درآمدهای مالی شرکت اچ‌تی‌سی در ماه‌های اخیر، روندی کاهشی داشته است. یکی دیگر از شکست‌هایی که شرکت اچ‌تی‌سی با آن روبه‌رو شد، این بود که گوگل برای ساخت سری دوم از سری گوشی‌های پیکسل با این شرکت قرارداد منعقد نکرد. سال گذشته گوگل برای ساخت گوشی پیکسل یک با اچ‌تی‌سی قرارداد بست اما به دلیل مواجهه با بحران‌های مالی، ساخت گوشی پیکسل دو را به ال‌جی واگذار کرد.منبع : ایستنا بحران مالی HTC بالا گرفت

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ایستنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *