تکنولوژی کامپیوتر Android-p-2-750x350 آغاز فعالیت گوگل روی نسخه بعدی سیستم‌ عامل موبایلی: «اندروید پی» هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

آغاز فعالیت گوگل روی نسخه بعدی سیستم‌ عامل موبایلی: «اندروید پی»

تکنولوژی کامپیوتر – موبنا – از زمان معرفی نسخه جدید سیستم عامل موبایلی گوگل موسوم به «اندروید اورئو» حدود ۱۰ روز می‌گذرد و با این وجود خبرهای رسیده نشان می‌دهد این شرکت پروژه تولید نسخه بعدی آن یعنی «اندروید پی» را از هم‌اکنون آغاز کرده است.
شرکت گوگل تلاش می‌کند این نسخه از سیستم عامل موبایلی خود مردمی‌تر و کاربردی‌تر از قبل تکمیل کند و تلاش از هم‌اکنون این امکان را برای گوگل فراهم می‌کند تا زمان لازم برای رفع هرگونه اختلال را داشته باشد.

اطلاعاتی که هم‌اکنون روی مرکز AOSP منتشر شده است این مسئله را تایید می‌کند که گوگل پروژه جدید را با نام «پی» آغاز کرده است. همان طور که برای نسخه‌های قبلی هم پیش‌بینی شد، «پی» نخستین حرف از نام یک شکلات یا شیرینی خوشمزه است که گوگل برای نسخه جدید سیستم عامل خود در نظر گرفته است. با این توضیح به نظر شما این کلمه چیز می‌تواند باشد؟
بر خلاف «اورئو» که دایره محدودی از کلمات با حرف «او» را شامل می‌شد، برای حرف «پی» طیف گسترده‌تری از کلمات پیش‌بینی می‌شود و حدس زدن آن دشوارتر است. باید منتظر ماند و دید کدام یک از این کلمات به عنوان نام نسخه جدید سیستم عامل موبایلی گوگل برگزیده می‌شوند.

منبع : موبنا آغاز فعالیت گوگل روی نسخه بعدی سیستم‌ عامل موبایلی: «اندروید پی»

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت موبنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *