تکنولوژی کامپیوتر Android-8-1-750x350 «اندروید ۸.۱» روانه بازار شد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

«اندروید ۸.۱» روانه بازار شد

تکنولوژی کامپیوتر – موبنا – اگر چه مدت کوتاهی از زمان معرفی نسخه جدید سیستم عامل گوگل موسوم به «اندروید اریو» می‌گذرد، ولی غول اینترنتی جهان تلاش خود را برای تکمیل ویرایش بعدی این سیستم عامل آغاز کرده است تا طی ۲ تا ۳ ماه آینده دستگاه‌های قابل قبول از جمله «پیکسل ۲» و «پیکسل اکس‌ال ۲» گوگل آن را در اختیار بگیرند.
این نسخه از سیستم عامل موبایلی گوگل «اندروید ۸.۱» نام دارد و به گفته رسانه‌های خبری تغییرات محسوس در آن لحاظ شده است تا کاربران برای انجام کارهای معمول بتوانند آسان‌ترین روش را در اختیار بگیرند. گوگل در این نسخه از سیستم عامل خود روی بخش SDK اندروید تاکید داشته است تا شرکت‌های توسعه دهنده نرم‌افزار با رابط‌های کاربری مختلف بتوانند بهترین و بیشترین استفاده را از آن ببرند.

در حالی که سیستم عامل «اندروید ۸.۰ اوریو» گوگل ۲۶ سیستم SDK را برای توسعه نرم افزاری شامل می‌شد، نسخه جدید بیست‌وهفت SDK را در خود جا داده است تا به‌روزرسانی قابل ملاحظه‌تری صورت گیرد.
شرکت گوگل تصمیم دارد با به‌روزرسانی جدید خود شکل ظاهری آیکون‌ها را در اندروید تغییر دهد و به عنوان مثال اپلکییشن Lens گوگل که هنوز روانه بازار نشده است، پیش ای عرضه عومی یک تغییر آیکون را شامل شده است.

منبع : موبنا «اندروید ۸.۱» روانه بازار شد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت موبنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *