تکنولوژی کامپیوتر Windows-10-Mobile-Fall-Creators-update-2-750x350 لیست کامل گوشی‌هایی که برای «ویندوز ۱۰ موبایل» به‌روزرسانی پاییزه می‌گیرند هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

لیست کامل گوشی‌هایی که برای «ویندوز ۱۰ موبایل» به‌روزرسانی پاییزه می‌گیرند

تکنولوژی کامپیوتر – موبنا – به‌روزرسانی پاییزه برای سیستم عامل «ویندوز ۱۰ موبایل» که هم‌اکنون با نسخه ۱۷۰۹ شناخته می‌شود تنها به‌روزرسانی برای گوشی‌های هوشمند مبتنی بر این سیستم عامل موبایلی خواهد بود. شرکت مایکروسافت امروز لیستی را منتشر کرد که در آن نام تمام گوشی‌هایی که قرار است این به‌روزرسانی را در اختیار بگیرند آورده شده است و البته در این لیست نام «لومیا ۶۴۰» و «لومیا ۶۴۰ اکس‌ال» به چشم نمی‌خورد.
این دو گوشی هوشمند اواسط سال ۲۰۱۵ میلادی وارد بازار شدند و هم‌اکنون به نظر می‌رسد که مایکروسافت از ادامه حضور آنها ناامید شده است و ترجیح می‌دهد از این پس هیچ گونه به‌روزرسانی برای سیستم عامل آن عرض نکند.
با این وجود گوشی‌هایی که نام آنا در لیست حاضر ارایه شده است محصولاتی هستند که این نسخه جدید از سیستم عامل «ویندوز ۱۰ موبایل» را در اختیار می‌گیرند و در بالای این لیست نام گوشی «اچ‌پی اِلایت اکس۳» آورده شده است و پس از آن هم آخرین پرچمداران مایکروسافت یعنی «لومیا ۹۵۰» و «لومیا ۹۵۰ اکس‌ال» به چشم می‌خورد. توجه داشته باشید برخی از گوشی‌هایی که نام آنها در این لیست وجود دارد دیگر در بازار جهانی فروخته نمیشوند.

لیست گوشی‌هایی که قرار است به‌روزرسانی پاییزه مایکروسافت برای سیستم عامل «ویندوز ۱۰ موبایل» را در اختیار بگیرند به قرار زیر منتشر شده است:

اچ‌پی اِلایت اکس۳
اچ‌پی اِلایت اکس۳ (مدل اپراتور ورایزون)
اچ‌پی الایت اکس۳ (مدل اپراتور تلِسترا)
ویلی‌فاکس پرو
لومیا ۵۵۰ مایکروسافت
لومیا ۶۵۰ مایکروسافت
لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس‌ال مایکروسافت
آلکاتل IDOL 4S
آلکاتل IDOL 4S Pro
آلکاتل وان‌تاچ فیِرس اکس‌ال
سافتبانک ۵۰۳ال‌وی
وایو فون بیز
موس‌کامپیوتر MADOSMA کیو۶۰۱
ترینیتی نوانس نئو

مایکروسافت توضیح داد پیش از اینکه نسخه جدید سیستم عامل موبایلی را دانلود و نصب کنید، از این مسئله اطمینان داشته باشید که گوشی هوشمند شما سیستم عامل ویندوز فون ۸.۱ یا نسخه‌های به‌روزشده آن را در اختیار دارد. به همین منظور با توجه به اینکه اندازه فایل به‌روزرسانی ۱.۴ گیگابایت است، شما نیازمند آن هستید تا این اقدام را پس از اتصال به شبکه وای-فایل انجام دهید.
شرکت مایکروسافت همچنین به این مسئله اشاره کرد که در بسیاری از موارد ممکن است حافظه داخلی برخی از دستگاه‌های شما پر باشد و در این شرایط بهتر است پیش از اقدام به بارگذاری مطمئن شوید گوشی هوشمند تا این اندازه حافظه خالی دارد.
این به‌روزرسانی انواع مختلف شکلک‌های ارتباطی Unicode را شامل می‌شود و از دیگر امکانات آن می‌توان به سیستم تشخیص هویت دو مرحله‌ای برای کاربران سازمانی و قابلیت‌های امنیتی پیشرفته‌تر اشاره کرد.


منبع : موبنا لیست کامل گوشی‌هایی که برای «ویندوز ۱۰ موبایل» به‌روزرسانی پاییزه می‌گیرند

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت موبنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *