تکنولوژی کامپیوتر iOS-11-bug-2-750x350 مشکل iOS 11 عکس‌های شما را در اختیار بقیه می‌گذارد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

مشکل iOS 11 عکس‌های شما را در اختیار بقیه می‌گذارد

تکنولوژی کامپیوتر – موبنا – حفره آسیب‌پذیر جدیدی که در سیستم عامل موبایلی iOS 11 شناسایی شده است تمام دستگاه‌های موبایلی شرکت اپل را در معرض خطر قرار می‌دهد.
این طور که کارشناسان امنیتی اعلام کردند، تنها چند گام ساده باعث می‌شود هکرها به راحتی بتوانند به تمام تصاویری که در گوشی هوشمند شما ذخیره شده است دسترسی داشته باشند. این حفره در نسخه ۱۱.۰.۳ یا نسخه بتای ۱۱.۱ وجود دارد و کارشناسان آن را با جزییات فراوان روی سایت اینترنتی یوتیوب توضیح دادند.

این طور که گفته شده است شما تنها نیاز دارید شماره تلفن گوشی در آیفون را بدانید که البته به راحتی از طریق دستیار هوشمند Siri می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. سپس می‌توانید این شماره را به دستیار هوشمند بگویید تا با چند گام ساده از روی نمایشگر قفل شده به عکس‌ها برسید.
شرکت اپل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد با انتشار نسخه به‌روزرسان به زودی این مشکل را برطرف می‌کند و اگرچه این حفره امنیتی به صورت اتفاقی توسط کاربران شناسایی نشده است، هنوز به درستی مشخص نیست چند نفر از این طریق دچار مشکل شده‌اند.


منبع : موبنا مشکل iOS 11 عکس‌های شما را در اختیار بقیه می‌گذارد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت موبنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *