تکنولوژی کامپیوتر emoji1-750x350 این شکلک‌ها به زودی روی اندروید و iOS عرضه می‌شوند هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

این شکلک‌ها به زودی روی اندروید و iOS عرضه می‌شوند

تکنولوژی کامپیوتر – موبنا – مجموعه جدیدی از شکلک‌های ارتباطی یا همان «اِموجی» چندی پیش توسط مرکز «یونیکد کنسرسیوم» معرفی شد. این سازمان غیرانتفاعی که وظیفه توسعه و اجرای سمبل‌های کوچک تصویری و ارتباطی را برعهده دارد، شکلک‌ها را برای تمام سیستم‌های عامل موبایلی توسعه می‌دهد و در آخرین اقدام تصاویری طراحی کرده است که سال ۲۰۱۸ میلادی می‌توانیم آنها را در اختیار بگیریم.
لیست کامل شکلک‌های جدیدی که سال ۲۰۱۸ میلادی به آنها دسترسی داریم هنوز کامل نشده است، ولی شرکت «یونیکد» تصمیم دارد در کنفراسی که در ماه ژانویه برگزار می‌کند از آنها رونمایی کند. زمانی که فرم نهایی این شکلک‌ها تایید شود، اموجی‌های مذکور در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ میلادی روی تمام پلتفرم‌های موبایلی مورد استفاده قرار خواهند گرد.

لیست شکلک‌های جدید بیش از ۱۰۰ مورد را شامل می‌شود و البته برخی رسانه‌های خبری می‌گویند بسیاری از آنها سا آینده روی اندروید و iOS عرضه نخواهند شد. در اینجا لیست مختصری از این شکلک‌ها آورده شده است:

فوق‌قهرمان
فوق‌ترسناک
مرد قرمز مو
زن قرمز مو
چهره دروغگو
چهره گیج و منگ
چهره در مهمانی
پا
کف پا
موی قرمز
موی مجعد
دندان
عینک آفتابی
چهره بدجنس
خرچنگ
دیسک‌های پروازی مخصوص بازی
پرچم دزدان دریایی

این اموجی‌ها به همراه شکلک‌های دیگر هم‌اکنون طراحی شده‌اند و شرکت توسعه‌دهنده به زودی از نسخه نهایی آنها رونمایی می‌کند.


منبع : موبنا این شکلک‌ها به زودی روی اندروید و iOS عرضه می‌شوند

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت موبنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *