رندر الجی جی 7 (LG G7) لو رفت، دوربین سلفی دوگانه و نمایشگر کم حاشیه Full Vision

تکنولوژی کامپیوتر – یک هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم احتمالا نام رسمی الجی جی 7 (LG G7) تغییر کند. همچنین شایعه ای به ما می گفت الجی جی 7 در نمایشگاه CES 2018 و ماه جاری معرفی خواهد شد که البته دور از انتظار بود و به تحقق هم نپیوست. حالا اما خارج از شایعاتی که دهان به دهان می شود، رندری از الجی جی 7 منتشر شده که دوربین سلفی دوگانه و نمایشگر کم حاشیه Full Vision را نشان می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آن را بررسی کنیم.

دوباره همان حدود یک هفته پیش که رندری نامشخص از اچ تی سی یو 12 منتشر شد و به پرچمدار 2018 تایوانی ها منتسب بود. حالا نیز رندری به همان نامشخصی منتشر شده و به الجی جی 7 منتسب است اما اگر درست باشد، چند مورد را می توان از آن استخراج کرد.
همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، رندر منتشر شده نمای جلوی الجی جی 7 را نشان می دهد. این دستگاه که انتظار می رود با نسل پیشرفت داده شده نمایشگر Full Vision کره ای مجهز شود در این تصویر نیز حاشیه های بسیار کمی دارد، حتی کمتر و از همه مهمتر، متقارن تر نسبت به الجی جی 6.
دوربین سلفی الجی جی 7 به نظر می رسد که دوگانه باشد و اگر این شایعه به تحقق بپیوندد، الجی جی 7 اولین پرچمدار جهانی با 4 دوربین خواهد بود که یک جفت آن ها در جلو و جفت دیگر در قاب پشتی قرار گرفته است. اطراف این رندر فقط دو دکمه آن هم روی لبه چپ دیده می شود که برای تنظیم حجم صداست و انتظار می رود دکمه قفل روی همان لبه پشتی باقی بماند.
نظر شما درباره این شایعه الجی جی 7 چیست؟ فکر می کنید الجی بتواند با این پرچمدار سال 2018 را بهتر از پیش بگذارند؟

منبع : ترنجی رندر الجی جی 7 (LG G7) لو رفت، دوربین سلفی دوگانه و نمایشگر کم حاشیه Full Vision

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *