تکنولوژی کامپیوتر Galaxy-S9-batterylife-4 عمر باتری گلکسی اس 9+ مشخص شد، کمتر از گلکسی اس 8+ هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

عمر باتری گلکسی اس 9+ مشخص شد، کمتر از گلکسی اس 8+

تکنولوژی کامپیوتر – عمر باتری گلکسی اس 9 را دیدیم و متوجه شدیم که این نسل هم نسبت به نسل پیشین خود شاهد افت در عملکرد باتری است. هر چند این افت آنقدر آزاردهنده نیست اما همین که پیشرفت نیست، خود آزاردهنده است! حالا اما عمر باتری گلکسی اس 9+ منشتر شده و شرایطی مشابه را نشان می دهد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا عمر باتری گلکسی اس 9+ را ببینیم.

عمر باتری گلکسی اس 9+
گلکسی اس 9+ همانند نسل پیشین خود یعنی گلکسی اس 8+ با باتری 3500 میلی آمپری عرضه شده است. با توجه به یک اندازه باقی ماندن نمایشگر و بهبود چپست به کار رفته در آن می توان انتظار داشت که عمر باتری گلکسی اس 9+ بهتر از نسل پیشین باشد اما گویا چنین نیست!
همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، تست عمر باتری گلکسی اس 9+ از Gsmarena منتشر شده است و امتیاز کلی 86 ساعت را به ما نشان می دهد. این امتیاز به صورت کلی 2 ساعت از گلکسی اس 8+ کمتر است. اما یک پسرفت دیگر که در گلکسی اس 9+ دیده می شود عمر وبگردی است که حدود 1 ساعت کاهش را تجربه کرده ولی در دو زمینه تماشای ویدیو و مدت زمان مکالمه شاهد پیشرفت هستیم.
عمر باتری گلکسی اس 8+
به صورت کلی می توان گفت که گلکسی اس 9+ نسبت به گلکسی اس 8+ کاهش در مدت زمان وبگردی را داشته و مدت زمان آماده به کار آن مقداری کمتر است اما نباید از یاد برد که ما از عمر باتری گلکسی اس 8+ آنچنان راضی نبودیم که از عمر باتری Mate 10 Pro راضی بودیم!
گلکسی اس 9+ در مدت 30 دقیقه تنها 37٪ شارژ می شود که این نیز موضوع قابل توجهی است. تا پیش از این سامسونگ تمام تلاش خود را داشت تا 60٪ حجم باتری فقط در 30 دقیقه شارژ شود اما حالا شاهد این هستیم که رکورد همیشگی سامسونگ در دستان Mate 10 Pro هوآوی است و خود شبیه به دیگران شده است!
نظر شما چیست؟ عمر باتری گلکسی اس 9+ برای شما راضی کننده است؟

منبع : ترنجی عمر باتری گلکسی اس 9+ مشخص شد، کمتر از گلکسی اس 8+

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *