خرید صوتی بلیط سینما با دستیار هوشمند گوگل

تکنولوژی کامپیوتر –

از این پس برای خرید بلیط سینما نیازی به مراجعه به گیشه یا استفاده از سایت های اینترنتی نیست و کاربران می توانند به صورت صوتی و با استفاده از دستیار هوشمند گوگل این کار را انجام دهند.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، ارائه این خدمات با همکاری شرکت فندنگو انجام شده و علاقمندان تنها کافیست از برنامه گوگل اسیستنت به همین منظور استفاده کرده و عبارت “بلیط ها را بخر” یا “هی گوگل، بلیط های فیلم … را برایم بخر” را بیان کنند.

 

اگر کاربری مطمئن نیست که قصد مشاهده چه فیلمی را در سینما دارد، می تواند عبارت ” برنامه نمایش فیلم ها در اطراف من” را بیان کند تا گوگل اسامی، زمان پخش و نام سینماهای نمایش دهنده را به صورت صوتی تشریح کند.

 

اگر کاربران علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد هر فیلم هستند، می توانند عبارت “چه کسی در فیلم بازی می کند” را بیان کنند تا از فهرست بازیگران یک فیلم مطلع شوند.

 

همچنین با بیان عبارت تریلر فیلم را به من نشان بده، تریلر فیلم در محیط این برنامه نمایش داده می شود. پیش خرید بلیط سینما هم از طریق نسخه به روزشده گوگل اسیستنت ممکن است.منبع : ایستنا خرید صوتی بلیط سینما با دستیار هوشمند گوگل

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ایستنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *