تکنولوژی کامپیوتر lenovo-old-750x350 انتشار تیزر جدیدی از اسمارت‌ فون بدون‌ حاشیه لنوو Z5 هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

انتشار تیزر جدیدی از اسمارت‌ فون بدون‌ حاشیه لنوو Z5

تکنولوژی کامپیوتر – چانگ‌چنگ، معاون ارشد لنوو و مدیرعامل سابق کمپانی ZUK، تیزر دیگری از اسمارت‌فون جدید لنوو Z5 را منتشر کرد. این مورد، سومین تصویر انتشاریافته طی هفته جاری است. این تیزر، گوشه سمت چپ بخش فوقانی دستگاه و نمایی کلی از آن‌ را نمایش می‌دهد و از نسبت نمایشگر به بدنه بالاتر از ۹۵ درصد حکایت دارد.

حواشی سمت چپ و انتهای قاب کاملا از بین رفته است و این موضوع بدان معناست که احتمالا در آینده شاهد نخستین دستگاه اندرویدی کاملا بدون‌حاشیه خواهیم بود. آقای چنگ در پست Weibo خود گفت که ساخت یک صفحه نمایش خیره‌کننده ساده‌تر از آن است که سعی کنیم رازی را در یکی از گوشه‌های پنل مخفی نماییم. همچنین وی کمپینی را راه‌اندازی کرد که بلیط اختصاصی شرکت در رویداد معرفی لنوو Z5 در ماه ژوئن را به برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی چینی اهدا خواهد کرد.
لنوو Z5 همچنان دستگاهی اسرارآمیز است و می‌توان امیدوار بود که طی روزها و هفته‌های آینده اطلاعات بیش‌تری در خصوص مشخصات داخلی این اسمارت‌فون منتشر شود.
نوشته انتشار تیزر جدیدی از اسمارت‌ فون بدون‌ حاشیه لنوو Z5 اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

منبع : آی تی رسان انتشار تیزر جدیدی از اسمارت‌ فون بدون‌ حاشیه لنوو Z5

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت آی تی رسان می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *