گوشی اچ تی سی Exodus با پشتیبانی از بلاکچین به زودی معرفی خواهد شد

تکنولوژی کامپیوتر – این که نام بعدی پر سروصدای صنعت موبایل مشخصا هنوز انتخاب نشده اما یکی از مواردی که می تواند به عنوان کاندیدای آن استفاده شود همین موبایل های با پشتیبانی از بلاکچین هستند. موبایل های مخصوص بازی خود دسته جدیدی از موبایل ها هستد اما پشتیبانی از بلاکچین موضوعی است که شاید از این به بعد به یک قابلیت پیشفرض موبایل ها تبدیل شود. در همین راستا گوشی اچ تی سی Exodus با پشتیبانی از بلاکچین به زودی معرفی خواهد شد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر بررسی کنیم.

در حال حاضر دو موبایل به نام های کاملا ناآشنای Sugar S11 Blockchain Creation Edition و Sirin Finney به عنوان موبایل های با پشتیبانی از بلاکچین رسما عرضه شده اند اما وقت آن است که یکی از برندهای مطرح زمینه موبایل حرکتی در این زمینه انجام دهد. این شرکت تایوانی رسما اعلام کرده که به زودی اولین موبایل با پشتیبانی از بلاکچین خود را معرفی خواهد کرد که نام آن را اچ تی سی Exodus خواهد گذاشت. معنی لغوی این نام هجرت یا خروج است!
اچ تی سی Exodus یک کیف پول جهانی و یک سخت افزار داخلی ساخته شده برای پشتیبانی از رمزارزها و برنامه های غیر متمرکز خواهد داشت. HTC قصد دارد تا یک شبکه بلاکچین بومی را بین تمام موبایل های Exodus که به عنوان گره ها عمل می کنند، ایجاد کند تا بتواند تجارت رمزارزها را در میان صاحبان آنها تسهیل کند. علاوه بر این، این شرکت در نظر دارد پذیرش پرداخت های رمزارزها برای گوشی خود را، حتی اگر قیمت آن هنوز تعیین نباشد، داشته باشد.
مدیر پژوهش های بلاکچین اچ تی سی آقای Phil Chen است که مدیر پروژه Vive HTC نیز بوده است. بیانیه وی درباره اچ تی سی Exodus از قرار زیر است:
ما با Exodus، ما هیجان زده هستیم که پروتکل های پایه ای مانند Bitcoin، Lightning Networks، Ethereum، Dfinity و بیشتر را پشتیبانی کنیم. ما می خواهیم از کل ecosystem blockchain پشتیبانی کنیم، و در چند ماه آینده، ما همکاری های بسیار هیجان انگیزتری را اعلام خواهیم کرد.
نقطه فروش منحصر به فرد گوشی هوشمند بلاکچین این است که ظاهرا امنیت بهتر و تجربه کاربر بهبود یافته را با یکپارچه سازی ذخیره سازی کیف پول سرد در دستگاه و امکان فروش مستقیم از رمزنگاری بومی با همتایان بدون هزینه استخراج را فراهم می کند.
شما چطر فکر می کنید؟ گوشی های با پشتیبانی از بلاکچین همه گیر خواهند شد؟

منبع : ترنجی گوشی اچ تی سی Exodus با پشتیبانی از بلاکچین به زودی معرفی خواهد شد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *