تکنولوژی کامپیوتر Galaxy-S10-s طراحی دوربین دوگانه گلکسی اس ۱۰ شبیه به گلکسی نوت ۹ است هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

طراحی دوربین دوگانه گلکسی اس ۱۰ شبیه به گلکسی نوت ۹ است

تکنولوژی کامپیوتر – احتمالا به یاد دارید که ۵ روز پیش در ترنجی قابی را دیدیم و ادعا شده بود که مربوط به گلکسی اس ۱۰ است. عموما تولیدکننده های لوازم جانبی فقط ابعادی را که باید بدانند دریافت می کنند و بر اساس آن اقدام به تولید لوزام جانبی مربوطه می کنند. در آن رندر منتشر شده از قاب گلکسی اس ۱۰ برخی موارد صحیح و برخی اشتباه بود. منظور ما این است که دقیقا ابعاد صحیح و تصور گرافیکی اشتباه بوده است.  امروز از منابع موثق تر خبر می رسد که طراحی دوربین دوگانه گلکسی اس ۱۰ شبیه به گلکسی نوت ۹ است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دوربین دوگانه گلکسی اس ۱۰
همانطور که در رندر بالای می بینید، روی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ خبری از حسگر اثرانگشت نیست و دوربین دوگانه با حسگر ضربان قلب و فلاش LED در قاب نسبتا بزرگی قرار دارند که از اطراف آن حاشیه زیادی دیده می شود. شاید دلیل این موضوع همخوانی اندازه قاب مشکی با قاب مشکی دوربین سه گانه گلکسی اس ۱۰ پلاس باشد و شاید هم دلیل خاصی وجود نداشته باشد و فقط از نظر طراحی چنین تصمیمی گرفته شده باشد. در حقیقت در این رندر نمای قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ همان گلکسی نوت ۹ است که حسگر اثرانگشت ندارد و قاب دوربین کمی کشیده تر و مشکی (غیر همرنگ با قاب پشتی) در نظر گرفته شده است.
دکمه بیکسبی روی لبه سمت راست نیز در این رندر تصور شده است و روی لبه بالا به جز میکروفون دوم به نظر نمی رسد مورد دیگری را شاهد باشیم. البته سامسونگ از گلکسی اس ۶ اج به این سو سینی سیم کارت و مموری کارت را روی لبه بالایی قرار داده پس می توان انتظار داشت که آن هم در طراحی نهایی همین بالا باشد.
به احتمال قوی این رندر در حقیقت بر اساس مشخصات قاب گلکسی اس ۱۰ طراحی شده است و به توجه به اینکه انتظار داریم مدل میانی خانواده گلکسی اس ۱۰ دارای دوربین دوگانه باشد، خروجی این شده است. نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ همین است؟

منبع : ترنجی طراحی دوربین دوگانه گلکسی اس ۱۰ شبیه به گلکسی نوت ۹ است

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *