تکنولوژی کامپیوتر Xperia-XZ4-Compact-2-750x350 اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت احتمالا در MWC 2019 معرفی نشود هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت احتمالا در MWC 2019 معرفی نشود

تکنولوژی کامپیوتر – حقیقت این است که شاید هیچ‌گاه معرفی نشود و به نظر می رسد که من شخص خوبی برای دادن خبر بد نیستم. امروز در یک مصاحبه رسمی سونی نه به شکل مستقیم اما به شکل غیر مستقیم مشخص می شود که اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت احتمالا در MWC 2019 معرفی نشود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت
آقای Don Mesa معاون بازاریابی سونی در مصاحبه ای در نمایشگاه CES 2019 می گوید که:
ما خانواده کامپکت را برای مدت زیادی تولید کردیم و دلیل راحتی در استفاده است. همیشه جا برای اندازه های مختلف موبایل وجود دارد اما کاربران فضای بیشتری برای کارکردن روی موبایل‌شان نیاز دارند.
این صحبت به نوعی غیر مستقیم می گوید “تو هم خوبی اما …” بله و این شاید به نوعی به معنی پایان نسل کامپکت سونی باشد. البته مگر پایان خانواده کامپکت به چه معنی خواهد بود؟ حذف نام آن می تواند به معنی پایان به این خانواده باشد در غیر این مثلا می شود دستگاهی مانند گلکسی اس ۱۰ لایت باشد که نمایشگرش به اندازه پرچمدار فعلی سامسونگ است! در حقیقت سری کامپکت قرار نیست که لزوما ۴ اینچی باشد بلکه می تواند به نسبت، کوچکتر از دیگر دستگاه ها باشد.
به هر صورت موضوعی که مشخص است مدیر بازاریابی سونی در تلاش برای این است که ذهن شما را برای عدم عرضه اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت آماده کند.
موضوع قابل توجه دیگر این است که او می گوید اکسپریا ایکس زد ۴ قرار نیست که یک تغییر خیلی بزرگ باشد اما یک پایه را آماده می کند برای درخشش بیشتر سونی در IFA 2019 که اصل تغییرات را آن جا ببینیم. سوالی که پیش می آید این است که منظور آقای Don Mesa این است که دوربین سه گانه، نمایشگر ۲۱:۹ و بنچمارک های بی نظیر تغییر کوچکی هستند که قرار است تغییرات بیشتر در IFA دیده شوند یا اینکه این ها برای آن نمایشگاه است و MWC به ما دستگاه ساده تری ارایه می کند؟ مشخص نیست.
نظر شما چیست؟ شما چطور فکر می کنید؟ امروز در ترنجی خواندیم که احتمالا اکسپریا ایکس زد ۴ پریموم با دوربین سه گانه و اکسپریا ایکس زد ۴ با دوربین دوگانه ارایه می شوند.

منبع : ترنجی اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت احتمالا در MWC 2019 معرفی نشود

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *