تکنولوژی کامپیوتر Samsung-had-a-5G-phone-prototype-at-CES-hidden-in-plain-sight-728x350 حضور اسمارت‌فون 5G سامسونگ در نمایشگاه CES هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

حضور اسمارت‌فون 5G سامسونگ در نمایشگاه CES

تکنولوژی کامپیوتر – ظاهرا سامسونگ اسمارت‌فون‌های جالبی برای عرضه در نمایشگاه CES 2019 داشته، ولی از ارایه عمومی آنها خودداری کرده است. همانطور که دیروز در اخبار آمده بود، کره‌ای‌ها از گوشی خم‌شدنی خود پشت درهای بسته و برای تعداد محدودی از افراد رونمایی کردند. حالا نیز Business Insider از وجود یک اسمارت‌فون 5G این شرکت در نمایشگاه خبر داده است.

البته این اسمارت‌فون به هیچ وجه از دید عموم مخفی نبوده، بلکه در قسمت سخت‌افزارهای 5G قرار داشته است. ظاهرا سامسونگ با قصد قبلی تمایل چندانی برای بزرگنمایی و تبلیغات در خصوص این هندست نداشته است. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، گوشی مذکور تنها یک نمونه اولیه است، ولی در حالت دمو کار می‌کند و احتمالا به شبکه 5G وصل نبوده است.
به احتمال فراوان اسمارت‌فون 5G سامسونگ، همان هندستی است که ماه قبل در کره رونمایی شد. به خصوص که همان طراحی حفره کناری برای دوربین سلفی را نیز دارد. گفته می‌شود سامسونگ از این اسمارت‌فون همزمان با گسترش هر چه بیشتر شبکه 5G، در اواخر سال میلادی جاری رونمایی خواهد کرد.
نوشته حضور اسمارت‌فون 5G سامسونگ در نمایشگاه CES اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

منبع : آی تی رسان حضور اسمارت‌فون 5G سامسونگ در نمایشگاه CES

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت آی تی رسان می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *