تکنولوژی کامپیوتر Google-Pixel-lockscreen-Assistant-coming-to-all-Android-phones-here-is-how-it-works-750x350 قابلیت lockscreen Assistant پیکسل‌های گوگل بر روی دیگر گوشی‌های اندرویدی نیز عرضه می‌شود هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

قابلیت lockscreen Assistant پیکسل‌های گوگل بر روی دیگر گوشی‌های اندرویدی نیز عرضه می‌شود

تکنولوژی کامپیوتر – هر ساله گوگل برخی از قابلیت‌های نرم‌افزاری را معرفی می‌کند که مخصوص گوشی‌های پیکسل است، اما پس از مدتی شاهد عرضه آنها بر روی دیگر اسمارت‌فون‌های اندرویدی نیز هستیم. یکی از این قابلیت‌ها lockscreen Assistant بود که با استفاده از آن دارندگان گوشی‌های پیکسل می‌توانند بدون باز کردن گوشی خود از گوگل اسیستنت بهره‌مند شوند.

گوگل اخیرا اعلام کرده که این ویژگی برای تمامی گوشی‌های اندرویدی عرضه خواهد شد. برای فعال کردن lockscreen Assistant باید به بخش تنظیمات رفته و در قسمت گوگل اسیستنت این قابلیت را فعال کنید. بدین ترتیب دیگر برای استفاده از دستیار صوتی گوگل در کارهایی مانند نشان دادن رستوران‌های اطراف، تنظیم زنگ‌های هشدار و حتی به‌روزرسانی وضعیت ترافیک مجبور به بازگشایی دستگاه نخواهید بود. به احتمال فراوان قابلیت گفته شده تا پایان ماه میلادی در دسترس گوشی‌های اندرویدی قرار خواهد گرفت.
نوشته قابلیت lockscreen Assistant پیکسل‌های گوگل بر روی دیگر گوشی‌های اندرویدی نیز عرضه می‌شود اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

منبع : آی تی رسان قابلیت lockscreen Assistant پیکسل‌های گوگل بر روی دیگر گوشی‌های اندرویدی نیز عرضه می‌شود

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت آی تی رسان می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *