تکنولوژی کامپیوتر iPhone-5C-750x350 قاب جدید شیائومی شبیه به قاب آیفون 5C است هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

قاب جدید شیائومی شبیه به قاب آیفون 5C است

تکنولوژی کامپیوتر – آیفون 5C را به یاد دارید؟ از معدود محصولات ناموفق اپل که نسلش ادامه پیدا نکرد. این دستگاه خاص رنگ‌رنگی را می توان با قابی که خیلی دستمایه شوخی شد به یاد آورد، خب حالا این قاب یک دستگاه شبیه به آن در محصولات شیائومی وجود دارد. قاب جدید شیائومی شبیه به قاب آیفون 5C است و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

قاب آیفون 5C
این قاب آیفون 5C است که درباره آن صحبت کردیم و اگر به یاد داشته باشید با دمپایی حمام مقایسه می شد. حالا شیائومی نه کاملا کپی اما شبیه به آن را برای شیائومی ردمی نوت ۷ (Redmi Note 7) ارایه شده است. این قاب حقیقا آنطور که رسانه های خارجی می گویند، “کپی” قاب آیفون 5C نیست اما صادقانه وقتی آن را نگاه می کنید، نمی شود که به یاد آن نیفتید.
این قاب دایره های هارمونی طور اطراف حسگر اثرانگشت حتی به نظر من زیباتر از قاب اپل است. به هر صورت این قاب جدید رنگی سوراخ‌سوراخ شیائومی باعث شد که ما به یاد دستگاه شکست خورده اپل و قابی که زمانی مسبب شادی ما بود، بیفتیم.
نظر شما درباره این اتفاق چیست؟ فکر می کنید این قاب زیباست؟

منبع : ترنجی قاب جدید شیائومی شبیه به قاب آیفون 5C است

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *