تکنولوژی کامپیوتر Nokia-9_9-750x350 نوکیا ۹ پیورویوو اوایل بهمن رسما معرفی خواهد شد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

نوکیا ۹ پیورویوو اوایل بهمن رسما معرفی خواهد شد

تکنولوژی کامپیوتر – نوکیا ۹ تقریبا دو سال است که می خواهد ناجی رسمی نوکیا به عنوان یک پرچمدار باشد. شایعات این دستگاه آنقدر طولانی شده که از زمانی که اولین بار نام آن را شنیدیم تاکنون شرکت‌های دیگر چیزی حدود ۴ پرچمدار معرفی کرده اند. در تازه‌ترین شایعات می‌شنویم که نوکیا ۹ در نهایت تا پایان ماه جاری میلادی یا به عبارتی تا پیش از دهم بهمن رسما معرفی خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

نوکیا ۹
اصلی‌ترین دلیل تاخیر تولید نوکیا ۹ را می‌توان در دوربین پنج گانه اصلی آن دانست. این دوربین پنجگانه که با همکاری شرکت نامدار زایس تولید خواهد شد احتمالاً در عکاسی شرایط نوری ضعیف بسیار بدرخشد.
حتماً به خاطر دارید که حدود دو هفته پیش بود که ویدیو تبلیغاتی نوکیا ۹ لو رفت. آن جا خواندیم که دوربین پنج گانه نوکیا ۹ پیورویو قرار است چه عملکردی داشته باشد؟ تا آنجا که در این ویدیو مشخص می شود جذب نور تا ۱۰ برابر بیشتر خواهد بود. همچنین فوکوس متغیر پس از ثبت عکس بسیار حالت های بیشتری خواهد داشت و این می تواند جالب باشد. اطلاعات بیشتری درباره ۵ دوربین ارایه نمی شود. اینکه آیا اپتیک های متفاوتی دارد یا نه؟
همچنین دو ماه پیش خواندیم که نوکیا ۹ (Nokia 9) با دوربین پنج گانه، اسنپدراگون ۸۴۵ و بدون جک ۳.۵ میلی متری صدا و ناچ ارایه خواهد شد.
فکر می کنید نوکیا بتواند بالاخره یک پرچمدار راستین تولید کند؟ البته ما می دانیم که نوکیا ۹ پیورویو (Nokia 9 Pureview) با چیپست اسنپدارگون ۸۴۵ ارایه می شود و جالب این که اولین پرچمدار در پروژه اندروید وان (Android One) است. این جز معدود دفعاتی است که این اتفاق می افتد و می تواند جالب باشد. چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ اما برای این پرچمدار نمی تواند دوست داشتنی باشد.

منبع : ترنجی نوکیا ۹ پیورویوو اوایل بهمن رسما معرفی خواهد شد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *