تکنولوژی کامپیوتر Galaxy-Note-9-android-9-450x350 آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ به صورت رسمی برای امارات عرضه شد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ به صورت رسمی برای امارات عرضه شد

تکنولوژی کامپیوتر – یک هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ رسما در نسخه پایدار ارایه شد. این آپدیت برای منطقه آلمان ارایه شده بود و حالا شاهد این هستیم که آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ به صورت رسمی برای امارات عرضه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید

آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ امارات
همانطور که در اسکرین شات بالا می بینید، آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ برای منطقه امارات ارایه شده است. عموما دستگاه های ایران هم رام امارات دارند و از همین نظر این می تواند برای کاربر بازار ما اهمیت داشته باشد. البته مدتی هست که سامسونگ رام تهران را برای موبایل های که تقریبا رسمی (!) به ایران می فرستد، می دهد.
در این اسکرین شات حجم آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ برابر ۱.۶ گیگابایت است و رابط کاربری جدید سامسونگ One UI نیز با این آپدیت ارایه خواهد شد. همانطور که در لیست تغییرات آپدیت مذکور می بینید، بخش اعظم نرم افزارهای پیش فرض سامسونگ هم در این آپدیت دستخوش تغییرات شده اند.
شماره ساخت آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ برابر N960FXXU2CSA2 است و رابط کاربری One UI با آن عرضه می شود. اگر در این زمینه اطلاعات بیشتر می خواهید دو مطلب زیر را حتما بخوانید:
بیشتر بخوانید: رابط کاربری One UI سامسونگ
بیشتر بخوانید: لیست تغییرات آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ و نگاه نزدیک به رابط کاربری One UI
در حال حاضر آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ در امارات به صورت OTA عرضه شده و کم کم به بازارهای دیگر خواهد رسید. این ارایه سریع تر از نقشه راه ارایه آپدیت اندروید ۹ سامسونگ است. نظر شما چیست؟

منبع : ترنجی آپدیت اندروید ۹ گلکسی نوت ۹ به صورت رسمی برای امارات عرضه شد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *