تاکسی بدون راننده در CES 2019

تکنولوژی کامپیوتر – صحبت‌ درباره تاکسی‌های بدون راننده آنقدر جذاب است که پایانی بر آن نیست. همه‌جا درباره آینده حمل‌ونقل گفت‌وگو می‌شود. این حوزه طرفداران بسیار جدی پیدا کرده است و همه منتظر هستند تا همه شهر پر شود از خودروهای بدون راننده.
این موضوع البته برای دولت‌ها ترسناک است و همچنین حکومت‌ها نگران هستند که روبات‌ها کنترل شهر را در دست بگیرند و نشود جلوی خطای احتمالی آنها را گرفت. اما جدای از این خطرات یوتیوبر معروف یعنی MKBHD تصمیم گرفته تا سوار یکی از این تاکسی‌های بدون راننده در CES 2019 شود و از این تجربه فیلم بگیرد.
یاندکس یک سرویس حمل‌ونقل روسی است که سرویسی مشابه اوبر را در روسیه ارمنستان و غیره ارائه می‌دهد. این سرویس دهنده با دست پر به لاس وگاس رفته تا تاکسی بدون راننده خود را آزمایش کند. البته برای احتیاط یک نفر در صندلی شاگرد می‌نشیند تا در صورت لزوم کنترل خودرو را از درست روبات خارج کند و خودش اوضاع را در دست بگیرد تا حادثه‌ای احتمالی پیش نیاید.
این تاکسی بدون راننده و کاملا اتوماتیک کار می‌کند و شما فقط مقصد را در نقشه انتخاب می‌کنید. این خودرو خودش بهترین مسیر را انتخاب می‌کند و خودش شما را به آنجا می‌برد. در ادامه دیدئوی این تجربه را از دست ندهید.
.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}

.
مطالب مرتبط:
کامیون نیمه‌خودران دایملر
M-Byte؛ رویایی که واقعی شد
The post تاکسی بدون راننده در CES 2019 appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

منبع : آی تی ایران تاکسی بدون راننده در CES 2019

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت آی تی ایران می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *