تکنولوژی کامپیوتر 5G-network-750x350 مودم آیفون 5G احتمالا ساخت سامسونگ یا مدیاتک باشد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

مودم آیفون 5G احتمالا ساخت سامسونگ یا مدیاتک باشد

تکنولوژی کامپیوتر – شش ماه پیش بود که در ترنجی درباره احتمال استفاده از مودم 5G مدیاتک برای آیفون های جدید به جای اینتل صحبت کردیم. پس از آن اما حدودا ۴ ماه بعد بود که در ترنجی خواندیم مودم 5G آیفون های ۲۰۲۰ ساخت اینتل خواهد بود. امروز اما در دادگاه شکایت کوالکام از اپل یکی از مدیران کوپرتینویی‌ها می گوید که مودم آیفون 5G احتمالا ساخت سامسونگ یا مدیاتک باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

شبکه 5G
بر اساس شهادت یکی از مدیران اپل در دادگاه شکایت کوالکام از اپل، شنیده می شود که آن ها برای تامین مودم آیفون های ۲۰۱۹ احتمالا به فکر تامین مودم از سامسونگ و مدیاتک باشد. البته ما می دانیم که آیفون های ۲۰۱۹ به فناوری 5G مجهز نخواهند شد و آیفون 5G سال ۲۰۲۰ عرضه می شود.
آقای Tony Blevins مدیر بخش رنجیده تامین‌کننده های اپل می گوید اپل به دنبال جذب تامین کننده های دیگری برای مودم آیفون ها است. همچنین آنها به اینکه از چند تامین کننده استفاده کنند نیز نگاه می‌کنند. دو گزینه بالقوه برای تامین مردم آیفون های آتی را می توان سامسونگ و مدیاتک دانست.
همانطور که انتظار دارید او اضافه می‌کند که همکاری با سامسونگ شرایط ایده‌آل برای اپل نیست و دلیل آن نیز مشخص است چون این شرکت کره‌ای رقیب سرسخت اپل در دنیای فناوری است و همین حالا آنها بابت تأمین نمایشگر اولد آیفون X سود زیادی از فروش اپل می برند.
او کمی درباره اینکه سال ۲۰۱۳ اینتل را برای تامین مودم‌های آیپد مینی استفاده کردند می گوید و اظهار دارد که آن زمان انتخاب اینتل یک اشتباه بود. هرچند اینتل سال ۲۰۱۶ دوباره به زنجیره تامین کننده های مردم آیفون ها پیوست اما به نظر می رسد که برای تأمین مودم آیفون های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ احتمالا مدیاتک یا سامسونگ جایگزین آن خواهد شد.
او مستقیما اشاره نمی‌کند که آیفون 5G چه زمانی تولید و ارائه خواهد شد اما موضوعی که مشخص است یکی از این دو شرکت تایوانی و کره ای تعیین کننده مودم آن خواهند بود.
نظر شما درباره این تصمیم احتمالی اپل چیست؟ آنها روزهای سختی را در دعاوی حقوقی با کوالکام دارند و این شرکت هموطنان ها توانست فروش آیفون را در چین و آلمان محدود کند.

منبع : ترنجی مودم آیفون 5G احتمالا ساخت سامسونگ یا مدیاتک باشد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *