تکنولوژی کامپیوتر Oneplus-6T-1-750x350 وان پلاس ۲۰۱۹ از شارژ وایرلس پشتیبانی خواهند کرد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

وان پلاس ۲۰۱۹ از شارژ وایرلس پشتیبانی خواهند کرد

تکنولوژی کامپیوتر – وان پلاس دستگاه‌های مردم صفحه تولید می‌کند که بدون شک پرچمدارهای آن یکی از بهترین انتخاب‌های بازار است. البته اینکه این لقب را به پرچمدار های وان وپلاس می‌دهیم به آن معنی نیست که هیچگونه کمبود، کاستی یا جایی برای پیشرفت ندارند و وان پلاس همواره تلاش دارد تا آن را سال به سال پیشرفت دهد. امروز خبر می رسد که وان پلاس ۲۰۱۹ از شارژ وایرلس پشتیبانی خواهند کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره صحبت کنیم.

وان پلاس 6T
وان پلاس با وجود اینکه موبایل های ۲۰۱۸ خود را با بدنه شیشه ای ارایه کرده بود اما خبری از شارژ وایرلس در آن ها نبود. هرچند وان پلاس 6T مک لارن با شارژر سریع وارپ شارژ ۳۰ واتی سیمی ارایه شد اما به نظر می رسد که آن ها در فکر ارایه وان پلاس ۷ و وان پلاس 7T است.
اما چطور این تصور انجام شده است؟ می دانیم که BBK Electronic صاحب اوپو، ویوو و وان پلاس است. وان پلاس برند جهانی آن‌هاست و کاربران جهانی برای پیش بینی حرکت وان پلاس عموما حرکت اوپو را پیگیری می کنند. از آنجا که اوپو وارد کنسرسیوم شارژ بی سیم Qi شده است، بعید نیست که وان پلاس هم برای نسل بعدی موبایل های خود از این فناوری استفاده کند.
وان پلاس پیش از این گفته بود که «ما نمی خواهیم یک ویژگی را فقط به خاطر آن که باشد، اضافه کنیم» و حالا به نظر می رسد این صحبت «فرار رو به جلو» طور برای نسل بعدی نقض می شود یا اینکه وان پلاس یک شارژ بی سیم جذابتر ارایه می کند. بد نیست که بدانید شیائومی یعنی رقیب هموطن وان پلاس در آخرین پرچمدار خود یعنی می میکس ۳ نه تنها از شارژ وایرلس پشتیبانی می کند، بلکه شارژر وایرلس را هم در جعبه آن ارایه می کند.
نظر شما چیست؟ فکر می کنید که وان پلاس شارژ بی سیم را در سال ۲۰۱۹ اضافه کند؟ چقدر برای شما مهم است؟

منبع : ترنجی وان پلاس ۲۰۱۹ از شارژ وایرلس پشتیبانی خواهند کرد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *