تکنولوژی کامپیوتر AndroidPIT-NOKIA-2-9652-w782-750x350 آپدیت اندروید ۸.۱ نوکیا ۲ به زودی ارایه می شود هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

آپدیت اندروید ۸.۱ نوکیا ۲ به زودی ارایه می شود

تکنولوژی کامپیوتر – در ترنجی خواندیم که اگر به یاد داشته باشید یک سال پیش بود که در ترنجی خواندیم آپدیت اندورید 8.1 نوکیا 2 عرضه می شود. حالا که این آپدیت در مراحل نهایی نسخه آزمایشی است به نظر می رسد نباید از ارایه آن خوشحال باشید! امشب به صورت رسمی تأیید می شود که آپدیت اندروید ۸ نوکیا ۲ این دستگاه را کند خواهد کرد. با این حال باید گفت که آپدیت اندروید ۸.۱ نوکیا ۲ به زودی ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

نوکیا ۲
نوکیا ۲ پایین‌رده ترین عضو موبایل های ساخت این شرکت نیست چون ۱۱ ماه پیش نوکیا ۱ رسما معرفی شد اما به نظر می‌رسد پایین‌رده‌ترین عضوی از این محصولات است که آپدیت آن به اندروید ۸.۱ دشواری‌هایی دارد.
با توجه به اینکه ارائه آپدیت نسخه Go اندروید ۸.۱ برای نوکیا ۲ ممکن نبوده است، آنها تصمیم گرفتم تا نسخه کامل اندروید ۸.۱ را ارائه کنند. این نسخه برای دستگاهی با این مشخصات سخت افزاری که تنها یک گیگابایت حافظه رم دارد می تواند افت عملکردهایی را ایجاد کند.
به همین دلیل دارندگان نوکیا ۲ می توانند به صورت اختیاری انتخاب کنند که روی اندروید ۷ نسخه Go بمانند یا به اندروید ۸.۱ ارتقا پیدا کنند.
پیش از این نوکیا به صورت رسمی اعلام کرد که کاربران نوکیا ۲ درباره ارایه آپدیت اندروید ۸ دو انتخاب زیر را دارند:

۱- آپدیت کنید، ویژگی های جدید برای شما، لَگ برای شما
۲- آپدیت نکنید، ویژگی های جدید دور از شما، لگ دور از شما

نوکیا عنوان می کند که آنها همکاری نزدیکی با کوالکام و گوگل داشته اند تا آپدیت اندروید ۸ نوکیا ۲ در بهترین حالت خود عرضه شود اما اینطور نشده است. با توجه به اینکه گزینه رسمی بازگشت به نسخه قبلی هم فعلا وجود ندارد، پس به دو گزینه بالا فکر کنید.
نظر شما چیست؟ فکر میکنید با این شرایط آپدیت به نسخه جدید سیستم‌عامل بهتر باشد یا باقی ماندن روی نسخه‌ای که بهترین عملکرد را به شما میدهد؟

منبع : ترنجی آپدیت اندروید ۸.۱ نوکیا ۲ به زودی ارایه می شود

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *