تکنولوژی کامپیوتر pixel-4-750x350 بنچمارک گوگل پیکسل ۴ با اندروید ۱۰ و ۲ گیگابایت حافظه رم دیده شد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

بنچمارک گوگل پیکسل ۴ با اندروید ۱۰ و ۲ گیگابایت حافظه رم دیده شد

تکنولوژی کامپیوتر – شایعاتی درباره پیکسل ۳ لایت و پیکسل ۳ ایکس ال لایت در ترنجی خواندیم. کدنام پروژه پیکسل ۳ لایت را Pixel Sargo عنوان کرده بودند. امروز بنچمارکی از پیکسل سارگو منتشر شده که البته نام پیکسل ۴ را یدک می کشد. این دستگاه با اندروید ۱۰ و حافظه رم سوال برانگیز ۲ گیگابایتی دیده می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

بنچمارک پیکسل ۴
همانطور که در بنچمارک بالا می‌بینید دستگاهی با نام پیکسل ۴ و کد نام Pixel Sargo دیده می شود. سیستم عامل این دستگاه اندروید ۱۰ یعنی جدیدترین نسخه اندروید است که هنوز به صورت عمومی حتی در فاز آزمایشی هم ارائه نشده است. اندروید ۱۰ حداقل انتظاری است که می توان از یک موبایل گوگل که در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد، داشت.
موضوع جایی نگران‌کننده می‌شود که به میزان حافظه رم و البته چیپست ناشناخته دستگاه نگاه می‌کنیم. حافظه رم که برای پیکسل ۴ می‌بینیم تنها ۲ گیگابایت است و چیپست ناشناخته آن را تا آنجا که تلاش کردم مدل آن را پیدا کنم، یک چیپست در خانواده اسنپدراگون ۴۰۰ و جایی بالاتر از اسنپدراگون ۴۳۵ قرار خواهد گرفت. البته یک چیپست رده پایین در خانواده اسنپ ۶۰۰ هم محتمل است. پیش از شایعه پیکسل ۳ لایت را با چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ شنیده بودیم.
اینکه این بنچمارک دقیقا چه دستگاهی را به ما نشان می‌دهد هنوز مشخص نیست اما با توجه به حافظه رم ۲ گیگابایتی آن می‌توان گفت که با یک دستگاه میان‌رده رو به رو هستیم و شاید خود گوگل بخواهد دستگاهی در پروژه اندروید گو (Android Go) ارایه کند.
البته این احتمال که بنچمارک اشتباه باشد را هم در مدار فکری خود قرار دهید، هر چند لینک بنچمارک اصلی را از منبع مطلب می توانید ببینید. نظر شما چیست؟ شما چطور فکر می کنید؟

منبع : ترنجی بنچمارک گوگل پیکسل ۴ با اندروید ۱۰ و ۲ گیگابایت حافظه رم دیده شد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *