تکنولوژی کامپیوتر huawei-p30-750x350 رندر هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه چهارگانه دیده شد هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

رندر هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه چهارگانه دیده شد

تکنولوژی کامپیوتر – رندرهای مختلفی درباره هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو در ترنجی دیدیم. به صورت کلی به نظر می رسد طراحی دوربین مشابه هواوی پی ۲۰ را داشته باشند و نسبت به نسل قبلی خود هر کدام از دستگاه ها با یک دوربین اضافه ارایه شوند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا رندر هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه چهارگانه را ببینیم.

رندر هواوی پی ۳۰
رندر هواوی پی ۳۰
این رندر هواوی پی ۳۰ است. به نظر می رسد که همواره باید یک تفاوت اساسی در بخش دوربین بین نسخه عادی و نسخه پرو پرچمدارهای هواوی وجود داشته باشد.
هواوی پی ۳۰ احتمالا به دوربین سه گانه ارایه شود اما درباره مکانیسم آن صحبتی نشده است. فلاش LED که زیر این قاب دوربین سه گانه قرار گرفته است، ارتفاع مجموعه دوربین را تقریبا با هواوی پی ۳۰ پرو هم اندازه می کند.
رندر هواوی پی ۳۰ پرو
رندر هواوی پی ۳۰ پرو
چند روز پیش بود که که در ترنجی دیدیم رندر جدید هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) با دوربین ToF منتشر شد.
در آن رندر برای فضای خالی دیده شده در قاب لو رفته از هواوی پی ۳۰ پرو چینش متفاوت دوربین سه گانه را شاهد بودیم و قابل درک تر از این رندر است که فقط فلاش را در آن کادر متصور شده است.
به صورت کلی برآیند تمام شایعات به ما دوربین چهارگانه برای هواوی پی ۳۰ پرو و دوربین سه گانه برای هواوی پی ۳۰ را نشان می دهد. دوربین ToF به احتمال زیاد یکی از دوربین های هواوی پی ۳۰ پرو باشد اما درباره ترکیب دوربین سه گانه هیچ اطلاعاتی در دست نیست.
نظر شما چیست؟ به پرچمداران ۲۰۱۹ هواوی امیدوارید؟ فکر می کنید هواوی شب زیاد صعود و پیشرفت و نوآوری را امسال هم حفظ می‌کند یا کندتر خواهد شد؟

منبع : ترنجی رندر هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه چهارگانه دیده شد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *