تکنولوژی کامپیوتر redmi-note-7-vs-galaxy-m20-antutu-benchmark-750x350 مقایسه بنچمارک Antutu گلکسی ام ۲۰ با ردمی نوت ۷ توسط شیائومی و دوباره طعنه هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

مقایسه بنچمارک Antutu گلکسی ام ۲۰ با ردمی نوت ۷ توسط شیائومی و دوباره طعنه

تکنولوژی کامپیوتر – پنج روز پیش بود که در ترنجی شاهد طعنه شیائومی به سامسونگ در روز آغاز فروش خانواده گلکسی M بودیم. به نظر می رسد که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌شیائومی آرام و قرار ندارد و تلاش می کند تا آماده شدن و عرضه به بازار دستگاه ها یعنی ردمی نوت ۷ کاربران را از خرید گلکسی ام ۲۰ منصرف کنند.‌ برای این کار آن ها امروز به مقایسه بنچمارک Antutu گلکسی ام ۲۰ با ردمی نوت ۷ توسط شیائومی و دوباره طعنه روی آورده اند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

همانطور که در تیزر ویدیویی بالا می بینید، شیائومی با مقایسه بنچمارک ردمی نوت ۷ با گلکسی ام ۲۰ تفاوت چیپست اسنپدراگون ۶۶۰ با اگزینوس ۷۹۰۴ را به رخ می کشد.
مشخصا چیپست کوالکام انتخاب بهتر و دلگرم کننده ای برای کاربران خواهد بود اما اگزینوس ۷۹۰۴ هم دست خالی به مبارزه نیامده است.
مقایسه بنچمارک ردمی نوت ۷ با گلکسی ام ۲۰
در مقایسه بنچمارک ردمی نوت ۷ با گلکسی ام ۲۰ می بینیم که تفاوت امیتاز ۲۰ هزار امتیازی وجود دارد. این تفاوت بنچمارک ها در استفاده روزمره آنقدرها حیاتی نیست ولی به هر حال نمی توان منکر قدرت کلی بهتر چیپست کوالکام شد.
برای مقایسه بهتر گلکسی ام ۲۰ با ردمی نوت ۷ مطلب زیر را از دست ندهید:
مقایسه گلکسی ام ۲۰ با ردمی نوت ۷ : نبرد ۱۵۰ دلاری ها
مقایسه گلکسی ام ۲۰ با ردمی نوت ۷ : نبرد ۱۵۰ دلاری ها

نظر شما چیست؟

منبع : ترنجی مقایسه بنچمارک Antutu گلکسی ام ۲۰ با ردمی نوت ۷ توسط شیائومی و دوباره طعنه

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *