تکنولوژی کامپیوتر Capture5_Renamed_by_IWS-01-673x350 نمایشگر ۲۱:۹ سونی اکسپریا ایکس ای ۳ نرم افزار و بازی ‌‌‌‌‌های ناسازگار را چطور نمایش می دهد؟ هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

نمایشگر ۲۱:۹ سونی اکسپریا ایکس ای ۳ نرم افزار و بازی ‌‌‌‌‌های ناسازگار را چطور نمایش می دهد؟

تکنولوژی کامپیوتر – امروز صبح بود که اکسپریا ایکس ای ۳ (Xperia XA3) را در واقعیت دیدیم. در آن تصاویر روی نمایشگر اکسپریا ایکس ای ۳ یک تصویر بود که تمام صفحه نمایش داده می شد. وقتی نسبت تصویر تغییر می کند نیاز است که بازی و نرم افزارهای خاص به زور شوند. این یکی از چالش‌های تغییر نسبت تصویر است و البته موضوعی است که سریع برطرف می شود اما تا زمانی که برطرف نشود می تواند حوصله‌سربر ظاهر شود. سونی سال ۲۰۱۹ را با نمایشگر عریض‌تر آغاز خواهد کرد. نمایشگر ۲۱:۹ سونی اکسپریا ایکس ای ۳ نرم افزار و بازی ‌‌‌‌‌های ناسازگار را چطور نمایش می دهد؟

سه روز قبل در ترنجی خواندیم که سونی نام تجاری CinemaWide را برای نمایشگر اکسپریا ایکس زد ۴ ثبت کرد.
 
وقتی یک موضوع نو را می خواهید بازاریابی کنید که کمی عجیب هم هست، بهترین کار این خواهد بود که خیلی بُرنده و مستقیم به نکته مثبت آن اشاره کنید. این به کاربر کمک می کند با ایده شما بهتر ارتباط بگیرد.
سونی به عنوان یک شرکت با سابقه ژاپنی این موضوع را به خوبی می‌داند و می خواهد که نسبت تصویر ۲۱:۹ نمایشگر فوق عریض اکسپریا ایکس زد ۴ را در نگاه اول مرتبط کند با نسبت تصویر سینمایی فوق عریض ۲۱:۹ و این یک راه هوشمندانه است.
به این ترتیب نام تجاری CinemaWide سونی مستقیما به نسبت تصویر ۲۱:۹ نمایشگر اکسپریا ایکس زد ۴ اشاره می کند و تصمیم برای کاربر قابل درک تر خواهد بود.
نمایشگر اکسپریا ایکس ای ۳ نیز به دلیل نسبت تصویر فوق عریض ۲۱:۹ احتمالا با همین نام تجاری بازاریابی شود. اما سوال اینجاست که نرم‌افزار و بازی‌های ناسازگار با این نسبت تصویر روی نمایشگر به چه صورت نمایش داده می شوند؟
نمایشگر ۲۱:۹ سونی اکسپریا ایکس ای ۳
همانطور که می بینید نمایشگر ۲۱:۹ سونی اکسپریا ایکس ای ۳ با نرم افزار ناسازگار عملکرد قابل پیش بینی اما دوست نداشتی دارد و فضای معادل ۲۵ درصد پایین نمایشگر سیاه است.
این موضوع با ارایه آپدیت توسط توسعه دهنده نرم‌افزار و بازی برطرف خواهد شد.
پیش از این در ترنجی دیده بودیم که تماشاکردن ویدیو روی نمایشگر ۲۱:۹ سونی اکسپریا ایکس زد ۴ به چه صورت خواهد بود و برای این استفاده و فیلم‌های ۲۱:۹ عالی بود.
تماشا کردن ویدیو روی اکسپریا ایکس زد ۴ با نمایشگر ۲۱:۹ به این صورت است

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این موضوع در ابتدای ارایه موبایل های ۲۱:۹ سونی چقدر برای شما اهمیت داشته باشد؟ فکر می کنید توسعه دهنده ها به سرعت به آن واکنش نشان خواهند داد؟

منبع : ترنجی نمایشگر ۲۱:۹ سونی اکسپریا ایکس ای ۳ نرم افزار و بازی ‌‌‌‌‌های ناسازگار را چطور نمایش می دهد؟

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *