پرچمدار جدید نوکیا در تصاویر جدیدی دیده شد

تکنولوژی کامپیوتر –

نوکیا ۹ پیورویو که به نظر می رسد به زودی قرار است معرفی شود امروز در تصاویر جدیدی دیده شده که در ادامه با هم آن را مرور خواهیم کرد.

 

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، دوربین پنج گانه نوکیا ۹ پیورویو کاملا مشخص است. نمای جلویی نوکیا ۹ پیورویو همان چیزی است که پیش از این دیده بودیم. طراحی نوکیا ۹ از نمای جلو دقیقا به ما یادآور می شود که این یک پروژه کش‌دار از دو سال پیش است و نه حاشیه آن آنقدر کم است که بخواهیم احساس یک دستگاه از ۲۰۱۹ را به آن داشته باشیم و نه فناوری ویژه ای در نمایشگر آن در طراحی ظاهری استفاده شده است. به هر صورت این نمی تواند بد باشد اما همین که خوب نیست و قابل رقابت با دستگاه های روز به نظر نرسد، خود مشکل بزرگی است.

 

نوکیا ۹ پیورویو با دوربین پنج گانه ارایه خواهد شد و در این رندرها نگاهی دقیق تر به آن داریم. همانطور که می بینید، روی قاب پشتی نوکیا ۹ هفت سوراخ وجود دارد و پنج سوراخ آن مربوط به دوربین‌هاست. یکی از این سوراخ ها برای فوکوس لیزری و فلاش LED است.

 

در این رندر دوربین پنج گانه نوکیا ۹ را شاهد هستیم که نقطه قوت اساسی فروش دستگاه خواهد بود. همسطح بدنه بودن این دوربین پنج گانه کاملا جذاب است و امیدواریم که عملکرد جذابی را نیز ارایه کند.

 

روی قاب پشتی خبری از حسگر اثرانگشت نیست و این به دلیل آن است که این حسگر با نمایشگر یکپارچه شده است. بله، نوکیا ۹ با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ارایه خواهد شد و نمایشگر دستگاه یک نمایشگر نه‌چندان کم حاشیه با نسبت تصویر ۱۸:۹ است.

 

درباره نمایشگر صحبت شد و بد نیست بدانید نمایشگر نوکیا ۹ یک نمایشگر با پنل AMOLED خواهد بود که اندازه ۵.۹ اینچی دارد و رزلوشن QHD+ برای آن عنوان می شود. همانطورکه حدس زده اید، نسبت تصویر نمایشگر 18:9 است. در این رندرها به نظر می رسد حاشیه پایین کمی از حاشیه بالا بیشتر است.

 

از نظر ظاهری اگر مجموعه دوربین عجبیب با هفت سوراخ را در نظر نگیریم، نوکیا ۹ یک دستگاه کاملا نرمال به نظر می رسد که برای این روزها دیدنش طبیعی است. در حقیقت فاکتور شاخص دیگری در طراحی ندارد.

 منبع : ایستنا پرچمدار جدید نوکیا در تصاویر جدیدی دیده شد

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ایستنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *