تکنولوژی کامپیوتر 666 مشاهده گوشی گوگل Sargo با اندروید 10 در گیک بنچ هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

مشاهده گوشی گوگل Sargo با اندروید 10 در گیک بنچ

تکنولوژی کامپیوتر – یک گوشی هوشمند اندرویدی از شرکت گوگل با نام رمز سارگو (Sargo) در وبسایت بنچمارک گیک بنچ مشاهده شده است و بعضی از تحلیلگران اعتقاد دارند که همان گوشی گوگل پیکسل 4 می باشد.البته بعضی از مشخصات فنی گوگل سارگو با یک پرچمدار همخوانی ندارد و برای نمونه میتوان به حافظه رم تنها 2 گیگابایتی اشاره کرد.

گوشی هوشمند اندرویدی گوگل با نام رمز سارگو در وبسایت بنچمارک گیک بنچ مشاهده شده و بعضی از مشخصات آن فاش شده است.با اینکه بعضی از تحلیلگران اعتقاد دارند این گوشی همان گوگل پیکسل 4 می باشد،اما بعضی از مشخصات آن مانند رم 2 گیگابایتی با یک پرچمدار مطابقت ندارد.ویژگی مهم دیگر استفاده شده در این گوشی،استفاده از سیستم عامل اندروید 10 می باشد.
قبلا دو گوشی با نام های رمز Sargo و Bonito در پلتفرم Google ARcore رویت شده بودند.بنابر اطلاعاتی که از بنچمارک گیک بنچ بدست آمد،مشخص شد که نام رمز دوم،گوشی گوگل پیکسل 3 ای ایکس ال (Google Pixel 3a XL) است.پیش بینی می شود گوگل در سال جاری به همراه رونمایی از دو گوشی پرچمدار از یک گوشی اقتصادی هم رونمایی کند.

بعید به نظر نمی آید که گوگل قبل از رونمایی پرچمداران سال 2019 خود، از گوشی پیکسل 3 لایت به صورت رسمی رونمایی کند.باتوجه به اینکه گوگل سارگو در چند روز گذشته در بنچمارک گیک بنچ مشاهده شده،پیکسل 3 لایت دارای شانس بیشتری است.بنابراین گوگل در کنفرانس Google I/O 2019 از یک گوشی هوشمند اقتصادی به همراه سیستم عامل اندروید 10 رونمایی خواهد کرد.
نوشته مشاهده گوشی گوگل Sargo با اندروید 10 در گیک بنچ اولین بار در tech24 پدیدار شد.

منبع : تک24 مشاهده گوشی گوگل Sargo با اندروید 10 در گیک بنچ

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت تک24 می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *