تکنولوژی کامپیوتر Samsung-foldable-phone-01-1420x750 گوشی تاشو سامسونگ در تیزر تبلیغاتی جدید [تماشا کنید] هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

گوشی تاشو سامسونگ در تیزر تبلیغاتی جدید [تماشا کنید]

تکنولوژی کامپیوتر – کنگره جهانی موبایل بارسلون از هفته آینده رسما کلید می خورد و انتظار می رود که در این رویداد شاهد رونمایی از گوشی تاشو سامسونگ باشیم که مدت هاست شایعات زیادی در رابطه با آن شنیده می شود  و مثلا میدانیم که قیمت احتمالی این محصول ۱۷۰۰ دلار خواهد بود.
در همین رابطه روز گذشته تیزری از گوشی تاشو سامسونگ به دست آمده که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد. این تیزر که در بخش نخست با حروفی به زبان کره ای روی سطحی خمیده آغاز می شود در انتها جمله The Future Unfolds یا آینده پیش چشمان شما را برای مخاطب پخش می کند. در این ویدیو همچنین عدد ۱۰ نیز برای مخاطب نمایش داده می شود که احتمالا اشاره ایست به گوشی گلکسی اس ۱۰ و سه نسخه مختلف آن.

این اولین باری نیست که سامسونگ تبلیغاتی به زبان کره ای را برای مراسم رونمایی از موبایل های جدیدش در خارج از آسیا به کار می برد. ماه گذشته و در جریان نمایشگاه پاریس این شرکت بنری تبلیغاتی با مضمون unfolding the future یا گشوده شدن آینده در تاریخ یکم اسفندماه در یکی  از خیابان های پاریس نصب کرد که آن نیز به گوشی تاشو سامسونگ اشاره داشت.

اما بد نیست اشاره کنیم که گوشی تاشو سامسونگ نخستین بار در ماه آبان امسال به مخاطبان نشان داده شد. در آن دمو، سامسونگ دستگاهی را به نمایش گذاشت که از تبلت به موبایل تغییر شکل می داد اما در جریان آن مراسم رونمایی نورهای سالن بسیار کم بود و خود دستگاه نیز درون قاب محافظ قرار داشت و به خوبی نمی شد ظاهر آن را مشاهده کرد. هر آنچه باید درمورد گوشی تاشو سامسونگ بدانیم پیشتر در پستی در جداگانه منتشر شده و برای دریافت اطلاعات بیشتر شاید لازم باشد یک هفته دیگر هم صبر کنیم.
اینکه هفته آینده چه جزئیاتی از گوشی تاشو سامسونگ در اختیارمان قرار میگیرد هنوز مشخص نیست اما دست کم می دانیم که سامسونگ هیجانی وصف ناشدنی برای این مراسم دارد.
The post گوشی تاشو سامسونگ در تیزر تبلیغاتی جدید [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

منبع : دیجیاتو گوشی تاشو سامسونگ در تیزر تبلیغاتی جدید [تماشا کنید]

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت دیجیاتو می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *