تکنولوژی کامپیوتر UK_Countryside-thumb-500x300-7732 درخواست اپراتور تری انگلیس از آفکام برای بازبینی سیاست پوشش روستایی موبایل در این کشور هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

درخواست اپراتور تری انگلیس از آفکام برای بازبینی سیاست پوشش روستایی موبایل در این کشور

تکنولوژی کامپیوتر –

 

 

اپراتور تلفن همراه ۳ انگلستان از Ofcom خواست تا طرحی را برای مقابله با پوشش ضعیف در مناطق روستایی این کشور طراحی کند. این اپراتور میگوید پیشنهاد رگولاتوری انگلستان بسیار گران است و فاقد جاه‌طلبی است.

 

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، Graham Baxter معاون اجرای تری روز یکشنبه با “ساندی‌تایمز” مصاحبه ای کرده که طی آن گفته “طرح Ofcom را برای حذف “نقاط جزئی” در مناطق حومه‌ای انگلستان که تحت پوشش هیچ کدام از چهار اپراتور اصلی این کشور قرار ندارند، بر عهده گرفته است”.

 

براساس برنامه ریزی قبلی آفکام که در سال 2018 انجام شده بود، بنا بود این اپراتور در صورتی که تعهدات پوشش اجباری مورد نظر این نهاد را انجام دهند بتوانند در مزایده طیف فرکانسی که در سال 2020 اجرا خواهد شد تخفیف دریافت کنند.

 

Ofcom گفته که دو اپراتور می‌توانند با پیاده سازی و رسیدن به سه هدف در عرض چهار سال، برای دریافت فرکانس جدید تخفیف بگیرند. براساس اعلام آفکام، این اپراتور مشمول باید 90 درصد فضای باز سرزمین بریتانیا را در پوشش دهد و پوشش خود را در داخل 140 هزار ساختمان بهبود بخشد و همچنین اقدام به نصب حداقل 500 دکل جدید در مناطق روستایی کند.

 

یک شبکه روستایی

با این حال، باکستر، این طرح را به دلیل عدم جاه‌طلبی شدیدا مورد انتقاد قرار می‌دهد، ضمن آنکه هزینه‌ای عظیمی که اپراتور برای اجرای آن متحمل می‌شود را هم مورد انتقاد قرار می‌دهد.

 

او گفت که قانون گذار باید طرحی را برای یک شبکه روستایی ایجاد کند که اپراتورهای کشور، به طور مشترک در یک زیرساخت مشترک سرمایه‌گذاری کند.

 

علاوه بر آن، وی از مسئولان خواست تا مجوز رگولاتوری برای بلندتر شدن دکل‌های تلفن همراه در مناطق روستایی این کشور را تسهیل کنند.

 

Baxter همچنین استدلال کرده که برنامه Ofcom تنها به سود دو اپراتور تلفن همراه خواهد بود، اما یک شبکه واحد برای هر چهار اپراتور کشور با توجه به پوشش مفید خواهد بود.منبع : ایستنا درخواست اپراتور تری انگلیس از آفکام برای بازبینی سیاست پوشش روستایی موبایل در این کشور

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ایستنا می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *