تکنولوژی کامپیوتر Galaxy-Fold-3-750x350 در نهایت شاید گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد را یک گوشی مرده باید در نظر بگیریم هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

در نهایت شاید گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد را یک گوشی مرده باید در نظر بگیریم

تکنولوژی کامپیوتر – دو هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم پیش فروش های سامسونگ گلکسی فولد در فروشگاه Best buy کنسل شد. با توجه به مشکلات پیش آمده بر سر راه عرضه گوشی گلکسی فولد، اپراتور AT&T اخیراً با ارسال یک ایمیل به مشتریان خود اعلام کرده که تمامی پیش‌خرید‌های انجام شده از این گوشی لغو شده است. با توجه به اخبار قبلی و بی خبری ویژه از سمت سامسونگ، در نهایت شاید گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد را یک گوشی مرده باید در نظر بگیریم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد (Galaxy Fold)
گلکسی فولد
اگرچه چند ماه از تاریخ عرضه گوشی تاشوی گلکسی فولد می‌گذرد، اما سامسونگ هنوز نتوانسته است با رفع موانع موجود، این محصول مورد انتظار خود را روانه بازارهای جهانی کند. در بررسی‌های اولیه از این گوشی هوشمند مشخص شد که نمایشگر آن در قسمت تاشوی خود دارای یک حفره است که ضمن اینکه امکان ورود و انباشت گرد و خاک به زیر آن را ممکن می‌کند، سبب می‌شود که این نمایشگر تاشو نتواند به خوبی به وظایف خود عمل کند. سامسونگ در طی ماه‌های اخیر تلاش کرده است که با رفع این ایرادات، زمینه را برای ورود این محصول به بازار فراهم کند. در آخرین خبرها عنوان شده است که باید در اوایل تابستان پیش‌رو منتظر عرضه نسخه جدید از این گوشی هوشمند باشیم.
اما به نظر می‌رسد صبر بخشی از اپراتورها و کاربران برای عرضه این محصول به بازار به پایان رسیده است و آن‌ها از این موضوع قطع امید کرده‌اند. براساس اطلاعاتی که امروز در دسترس قرار گرفت، اپراتور AT&T که در کشور آمریکا فعالیت دارد و به عنوان یکی از شرکای تجاری مهم سامسونگ شناخته می‌شود، اخیراً تمامی پیش سفارش‌های ثبت شده از گوشی گلکسی فولد را لغو کرده است. در متن ایمیل ارسال شده از سوی این شرکت به کاربرانی که در مرحله پیش‌فروش این موبایل فون شرکت کرده‌ بودند آمده است:
“متاسفانه سامسونگ عرضه گلکسی فولد را به تاخیر انداخته است و به این علت ما قادر نیستیم این گوشی را در به دست شما برسانیم و مجبور هستیم که این پیش سفارش را لغو کنیم.”
یک کارت هدیه ۱۰۰ دلاری برای دلجویی
در بخش دیگری از این ایمیل آمده است که پس از تعیین تاریخ جدید از سوی سامسونگ برای عرضه این گوشی هوشمند، کاربران بازهم قادر خواهند بود با مراجعه به سایت این شرکت، برای خرید این گوشی هوشمند اقدام کنند. AT&T همچنین به منظور قدردانی از این دسته از کاربران اعلام کرده است که یک کارت هدیه 100 دلاری را برای آن‌ها در نظر گرفته که طی 60 روز آینده برای آن‌ها ارسال می‌‌شود.
با توجه به این اطلاعات به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز نتوانسته است آنطور که باید و شاید مشکلات این گوشی خود را برطرف کند و شرکت AT&T نیز از این بابت نگرانی دارد. از سوی دیگر باید گفت که مشکلاتی که در طی ماه‌های اخیر برای این اسمارت فون رخ داده، سبب شده است که بسیاری از کاربران بابت خرید آن شک و تردید پیدا کنند.
گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد
پیش از AT&T، فروشگاه Best Buy نیز چندی پیش اعلام کرده بود که پیش‌ سفارش‌های ثبت شده برای این گوشی هوشمند را به صورت کامل لغو کرده است. این سایت اعلام کرده که این تصمیم به علت نگرانی در مورد عرضه دوباره گوشی‌ گلکسی فولد گرفته شده است. این در حالی است که سامسونگ چندی پیش اعلام کرد که در آینده نزدیک ضمن رفع مشکلات موجود، عرضه این اسمارت فون آغاز می‌شود. باید دید که آیا این شرکت پاسخی در قبال این اقدامات دو سایت AT&T و Best Buy دارد یا خیر.
نظر شما چیست؟ فکر می کنم دوباره باید بگوییم در نهایت شاید گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد را یک گوشی مرده باید در نظر بگیریم.

منبع : ترنجی در نهایت شاید گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد را یک گوشی مرده باید در نظر بگیریم

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت ترنجی می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *