تکنولوژی کامپیوتر Steve-Jobs-knew-Tim-Cook-is-not-a-product-person-according-to-biographer-Walter-Isaacson-750x350 نویسنده مشهور آمریکایی در نقل قول جنجالی از استیو جابز گفت که تیم کوک مرد طراحی و تولید نیست هاست افرادیتا تکنولوژی کامپیوتر افردا دیتا افرادیتا afradata Afra Data

نویسنده مشهور آمریکایی در نقل قول جنجالی از استیو جابز گفت که تیم کوک مرد طراحی و تولید نیست

تکنولوژی کامپیوتر – والتر ایزاکسون از نویسندگان معروف جهان، یکی از معدود افرادی بود که دوستی خوبی با استیو جابز داشت و زمان زیادی را با او می‌گذراند. درحالی که اپل روزهای خوبی را سپری نکرده و طراح محصولاتی مثل آی‌پاد، آی‌پد و آی‌فون را از دست داده است، این نویسنده معروف در نقل قولی جنجالی از استیو جابز گفت که تیم کوک شخصیت طراحی و تولید را ندارد. این سخنان در کتاب زندگینامه استیو جابز توسط ایزاکسون منتشر‌شده بود.
ایزاکسون در کتاب خود اشاره کرده بود که استیو جابز در لحظه‌های تنش‌آفرینی قرار می‌گرفت و انتقادات زیادی را نیز با عصبانیت به جانی آیو وارد می‌کرد. او در ادامه افزود که هر روزی که استیو جابز در دفتر کوپرتینو حضور می‌یافت، در هنگام ظهر با قفل کردن درب دفتر خود راهی استودیو طراحی می‌شد. همه می‌دانستند که وقتی او وارد بخش طراحی می‌شد، داستان‌های جدیدی هم آغاز می‌شدند. جابز به جانی آیو گوشزد می‌کرد که افراد فقط به‌ دنبال یک تلفن نیستند. جابز، مرد طراحی و تولید بود.
استیو جابز و تیم کوک
نویسنده کتاب زندگینامه استیو جابز، گزارش اخیر وال‌استریت ژورنال را تایید کرد و گفت که جانی آیو رشد بسیار خوبی داشت، اما در جلسات اپل حضور نمی‌یافت. به احتمال زیاد، چنین موضوعاتی باعث به‌وجود آمدن اختلافات شدیدی بین آیو و تیم کوک شد.
تیم کوک که معمولا درباره گزارشات منتشر‌شده هیچ اظهار‌نظری نمی‌کرد، ایمیلی برای ما فرستاد و داستان‌های مربوط به اختلافاتش با جانی آیو را “پوچ” خواند. او افزود که گزارشات شما نشان می‌دهند که هیچ درک درستی از چگونگی کار اپل و تیم طراحی‌اش ندارید.
تیم کوک درباره نادرست بودن گزارش ما و اختلاف خود با جانی آیو هیچ سخنی به میان نیاورد. هم‌چنین، جدایی جانی آیو از اپل، به صورت یک موضوع مخفی باقی مانده بود تا این‌که کوپرتینو‌نشین‌ها این خبر را به‌طور رسمی اعلام کردند.
جانی آیو و استیو جابز
موضوع اختلافات کوک و جانی آیو زمانی جالب شد که ایزاکسون نیز آن را تایید کرد. برخی از تحلیلگران اپلی معتقدند که در تمامی این ماجراهای عجیب‌و‌غریب هیچ شواهد یا مدارکی وجود ندارد، اما برخی دیگر اعتقاد دارند که این داستان عجیب احساسات جانی آیو و تیم طراحی او را به نمایش گذاشته است.
اما ایزاکسون به وضوح اعلام می‌کند که جدایی جانی آیو از اپل به‌طور حتم می‌تواند ناشی از اختلافات درون سازمانی باشد.
کتاب زندگی استیو جابز توسط ایزاکسون در 24 اکتبر سال 2011 منتشر شد، این کتاب دقیقا 19 روز پس از مرگ استیو جابز منتشر شد. استیو جابز براثر سرطان پانکراس در 56 سالگی از دنیا رفت.
نوشته نویسنده مشهور آمریکایی در نقل قول جنجالی از استیو جابز گفت که تیم کوک مرد طراحی و تولید نیست اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

منبع : آی تی رسان نویسنده مشهور آمریکایی در نقل قول جنجالی از استیو جابز گفت که تیم کوک مرد طراحی و تولید نیست

این مطلب توسط ربات سایت تکنولوژی کامپیوتر درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده منبع سایت آی تی رسان می باشد.


افرادیتا,افرا دیتا , Afra Data , AfraData , هاست وردپرس افرادیتا , هاست افرادیتا AfraData , وبلاگ محمد عادلی

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *